Jarmark Wielkanocny w Gryfowie Śląskim.

2 kwietnia 2023r. Na gryfowskim rynku tj. Niedziela Palmowa odbędzie się doroczny Jarmark Wielkanocny. Impreza jest ważnym elementem promocji dziedzictwa kulturowego Dolnego Śląska i wrosła w tradycję wielkopostną Gryfowa Śląskiego.

Na Jarmarku Wielkanocnym będziemy mogli kupić wyroby rękodzielnicze jak i skosztować wypieków wielkanocnych i tradycyjnych, ekologicznych produktów spożywczych.

Sprzedaż na stoiskach będzie prowadzona w godzinach 9:00-14:00, a około godziny 12:00 odbędzie się prezentacja palm wielkanocnych przygotowanych przez przedstawicieli sołectw naszej gminy.

Imprezie towarzyszyć będzie program artystyczny w którym wystąpi min. Przedszkole Publiczne w Gryfowie Śląskim, Szkoła Podstawowa w Rząsinach, Gryfowska Kapela Podwórkowa i inni.

Jarmark wielkanocny gryfow.pl
Jarmark Wielkanocny w Gryfowie Śląskim fot: MGOK w Gryfowie Śląskim
Jarmark wielkanocny żłobek miejski
Żłobek Miejski Bajkowa Kraina w Gryfowie Śląskim.

Szkoła Podstawowa nr. 1 W Gryfowie Śląskim naprasza 31 marca 2023 na Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się na terenie szkoły w godzinach 14:00- 17:00.

Odbędzie się na terenie szkoły min. przedstawienie teatralne pt: ” Tradycje Świąt Wielkanocnych”, koncert gryfowskiej kapeli, będzie można również pomalować twarz elementami wiosennymi, zakosztować domowych ciast w kawiarence, zobaczyć i oczywiście zakupić biżuterię ze szkolnego stoiska jak i rękodzieło ludowe.

Jarmark Wielkanocny SP 1 w Gryfowie
Szkoła Podstawowa nr 1

Jeśli jakiegoś wystawcy nie opisałem to przepraszam i proszę o informację w tym miejscu, naprawię swój błąd 😉

informacje pochodzą ze strony Gryfow.pl oraz MGOK w Gryfowie Śląskim

Możesz również polubić…